“Puikiai”
Samanta
“Puikiai atliktas modelinis kirpimas ir suteikta išsami konsultacija, dėl kirpimo ir plaukų priežiūros. Aistė labai šiltas ir malonus žmogus, nuoširdžiai rekomenduoju pas ją apsilankyti 😊”
Liucija
“Nuostabi studija, o meistrė Eglė nuostabiausia. Labai kokybiškai atliktas darbas, o bendravimas paliko įspūdį, lyg būtumėt namie. Labai jauku, tikrai verta grįšti ir ne vieną kartą ❤️”
Ugnė
“Ačiū. Labai rūpestinga, atsakinga meistrė. Esu labai patenkinta. Sugrįšiu.”
Ieva
“Aura nuostabi meistrė! Užrašiau savo mamą makiažui, atsižvelgė į jos norus ir pageidavimus, mama išėjo graži ir laiminga🥰”
Laura
“Amazing procedūra ir Aistė, labai labai 🫠😍”
Erika
“Puikus aptarnavimas. Atėjau pasikirpti plaukų galiukų pasitarus su Aiste nukirpome daugiau nei galiukus :) reziltatu esu labai patenkinta Aistė ne tik maloni, bet ir labai gera savo darbo specialistė.”
Laura
“Kuo puikiausia mestrė. Labai patinka vis grįžtu pas ją, nors bandziau ir kitur. Kaina gera. malonus bendravimas”
Tatjana
“Kaip visada viskas puikiai: atmosfera, kokybe, spalvu pasirinkimas❤️”
Simona
“Labai patiko.”
Justina