Atsiliepimai

★★★★★

“Puikiai”

Samanta

★★★★★

“Puikiai atliktas modelinis kirpimas ir suteikta išsami konsultacija, dėl kirpimo ir plaukų priežiūros. Aistė labai šiltas ir malonus žmogus, nuoširdžiai rekomenduoju pas ją apsilankyti 😊”

Liucija

★★★★★

“Nuostabi studija, o meistrė Eglė nuostabiausia. Labai kokybiškai atliktas darbas, o bendravimas paliko įspūdį, lyg būtumėt namie. Labai jauku, tikrai verta grįšti ir ne vieną kartą ❤️”

Ugnė

★★★★★

“Ačiū. Labai rūpestinga, atsakinga meistrė. Esu labai patenkinta. Sugrįšiu.”

Ieva

★★★★★

“Aura nuostabi meistrė! Užrašiau savo mamą makiažui, atsižvelgė į jos norus ir pageidavimus, mama išėjo graži ir laiminga🥰”

Laura

★★★★★

“Amazing procedūra ir Aistė, labai labai 🫠😍”

Erika

★★★★★

“Puikus aptarnavimas. Atėjau pasikirpti plaukų galiukų pasitarus su Aiste nukirpome daugiau nei galiukus :) reziltatu esu labai patenkinta Aistė ne tik maloni, bet ir labai gera savo darbo specialistė.”

Laura

★★★★★

“Kuo puikiausia mestrė. Labai patinka vis grįžtu pas ją, nors bandziau ir kitur. Kaina gera. malonus bendravimas”

Tatjana

★★★★★

“Kaip visada viskas puikiai: atmosfera, kokybe, spalvu pasirinkimas❤️”

Simona

★★★★★

“Labai patiko.”

Justina